Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní příprava fotbalistů SKMK 2013

 

Pátek
11. ledna

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Úterý
15. ledna

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
18. ledna

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Sobota
19. ledna

track_and_field.gif

Běhání, hřiště

15:00 hodin

Úterý
22. ledna

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Čtvrtek
24. ledna

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
25. ledna

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Neděle
27. ledna

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: RSMK 19 (dor. liga)
Místo: Nový Bydžov

11:45 hodin

Pondělí
28. ledna

cycling.gif

Spinning (stacionární kolo) 

18:30 hodin

Středa
30. ledna

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
1. února

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Neděle
3. února

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Nepolisy (okres)
Místo: Nový Bydžov

13:30 hodin

Úterý
5. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Čtvrtek
7. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
8. února

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Neděle
10. února

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Kobylice (okres)
Místo: Nový Bydžov

13:30 hodin

Pondělí
11. února

cycling.gif

Spinning (stacionární kolo)

18:30 hodin

Středa
13. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
15. února

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Neděle
17. února

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Kosičky (okres)
Místo: Nový Bydžov 

13:30 hodin

Úterý
19. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Čtvrtek
21. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
22. února

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Sobota
23. února

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Běla (okres)
Místo: Nová Paka 

14:00 hodin

Pondělí
 25. února

cycling.gif

Spinning (stacionární kolo)

18:30 hodin

Středa
27. února

track_and_field.gif

Běhání

18:30 hodin

Pátek
1. března

weightlifting.gif

Tělocvična

17:30 hodin

Sobota
2. března

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Bělohrad (kraj)
Místo: Nový Bydžov 

17:00 hodin

Pátek
8. března

soccer.gif

Přípravné utkání "Dorostu"
Soupeř: RSMK 17
Místo: Nový Bydžov 

18:30 hodin

Sobota
9. března

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Libice (I.B)
Místo: Opolany

10:00 hodin

Neděle
10. března

soccer.gif

Přípravné utkání "B-mužstva"
Soupeř: Lovčice (okres)
Místo: Lovčice 

14:00 hodin

Sobota
16. března

soccer.gif

Přípravné utkání "Dorostu"
Soupeř: Jestřabí Lhota (I.A dorost)
Místo: Jestřabí Lhota

12:30 hodin

Sobota
16. března

soccer.gif

Přípravné utkání "A-mužstva"
Soupeř: Jestřabí Lhota (okres)
Místo: Jestřabí Lhota

14:30 hodin

Neděle
17. března

soccer.gif

Přípravné utkání "B-mužstva"
Soupeř: Myštěves (okres)
Místo: Nový Bydžov

15:00 hodin 

Sobota
23. března

soccer.gif

Přípravné utkání "Dorostu"
Soupeř: Hlušice
Místo: Hlušice

14:00 hodin