Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář k utkání SKMK - Sokol Kostomlaty 1.10.2017

Jízda okresním přeborem pokračuje i po dalším odehraném kole, kdy jsme v neděli v městeckém svatostánku přivítali překvapení letošní sezóny Sokol Kostomlaty, který byl v průběžné tabulce na druhém místě s odstupem tří bodů na naše mužstvo.
Utkání to nebylo vůbec jednoduché, navíc kombinaci komplikoval úplně ne ideální trávník, což však bylo pro obě mužstva stejné. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a čekali na naše chyby, které se první půli naštěstí objevily při rozehrávce ve středu hřiště, ale neznamenaly nebezpečí pro naši branku. Na druhé straně jsme mohli rozvlnit síť již po deseti minutách, ale dvakrát jsme nedokázali z malého vápna trefit branku. Celý poločas jsme marně dobývali branku hostů, kopali nespočet rohů, ale jejich zahrávání nevedlo k ohrožení soupeřovi svatyně a hosté bezproblémů všechny odvrátili. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.
Druhý poločas začal stejně jako první, byli jsme více na balónu, ale chyběla finální přihrávka nebo přesnější zakončení a když už jsme se dostali do gólové šance, letěla vysoko nad. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb v obraně a hosté si vypracovali dvě gólové šance, kdy obě skvěle zlikvidoval Pavel Hampl. Čas plynul a utkání, které se hrálo ve vysokém tempu, se překulilo do závěrečné dvacetiminutovky. Naši hráči fyzicky začali převyšovat hostující hráče a tlak narůstal . Nejdříve Ondru Černovského vychytal hostující brankář, ale po faulu na Zdenka Hradečného již kapituloval. K trestnému kopu z hranice vápna se postavil Jarda Blažek a nedal brankáři šanci 1:0. Hosté museli otevřít hru a po chvilce kapitulovali podruhé. Po krásné přihrávce Romana Kafky , Martin Tůma obešel vše co mu stálo v cestě a poslal Městec do dvoubrankového vedení. Následně jsme mohli vedení ještě navýšit, ale hostující obrana nebezpečí odvrátila. V utkání hraném ve vysokém tempu, jsme získali tři body a dostali se v tabulce do 6 bodového trháku, který však bude potřeba potvrdit v sobotu v derby v Běrunicích. Všichni hráči zaslouží za bojovnost pochvalu.
SKMK - Sokol Kostomlaty 2:0(0:0) branky: Blažek, Tůma

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář