Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní příprava 2017 - 19. února

SKMK - JISKRA HOŘICE 1:3 (1:0)

Ve třetím přípravném utkání naše A mužstvo čekal zatím nejtěžší soupeř a to Jiskra Hořice, účastník krajského přeboru v Královéhradeckém kraji. Do zápasu jsme nastoupili  v sestavě: Hampl -Tyl, Blažek, Hradečný, Novotný, Kafka, Jizba, Tůma, Němec, Velenský, Kubelka. Postupně se do hry dostali Janouch a Černovský.

Od začátku jsme předváděli disciplinovaný zodpovědný výkon, kdy jsme soupeře pustili do minima šancí a sami si vytvářeli gólové příležitosti. Po jedné takové akci přišel faul na Kubelku a zahrávali jsme pokutový kop, který bohužel Kafka neproměnil. Za pět minut jsme se však již prosadili Lukášem Kubelkou. Druhý poločas jsme začali nesoustředěně a tak kvalitní soupeř nás potrestal dvěmi slepenými brankami. Od té chvíle jsme opět zlepšili hru a disciplínu a měli několik gólových příležitostí a dva samostatné nájezdy, které jsme bohužel neproměnili. V 90 min tak soupeř do naši otevřené obrany po chybě ve středu hřiště zvýšil na 3:1.

Za dnešní výkon si však všech třináct hráčů zaslouží pochvalu. Byli jsme naprosto vyrovnaným soupeřem, ba co víc, v některých fázích zápasu jsme byli lepším týmem. Mužstvo zdobila bojovnost, kolektivní výkon, disciplina a soupeř pouze nakopávanými balóny překonával naši obranu. Bohužel však proměnil ze 4 šancí tři a díky tomu vyhrál.

Nyní nás čeká soustředění v Rokytnici, kde se zaměříme na fyzickou kondici a pak již bude následovat závěrečná fáze zimní přípravy.