Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní příprava 2017 - 18. března

Kosořice - SKMK 1:4 (1:2)
Střelci: Kafka, Kubelka, Velenský, Černovský.

Poslední přípravné utkání před začátkem jarní části okresního přeboru zkomplikovalo počasí. Kvůli celodennímu dešti jsme byli nuceni odehrát utkání s Kosořicemi v Lipníku.
Do zápasu jsme nastoupili v sestavě:
Hampl-Bíža, Blažek, Hradečný, Novotný, Kafka, Černovský, Tyl, Táborský, Kubelka, Velenský.  Druhý poločas se na hřišti objevil Tůma a Janouch.

Za silného větru a stálého deště jsme po celý zápas měli převahu. Více jsme drželi míč a po úvodní zahřívací desetiminutovce, jsme se začali dostàvat i do střeleckých situací, které jsme však neřešili ideálně.
Do vedení jsme se dostali po střele Lukáše Kubelky. Hráči Kosořic však po nedorozumění naší obrany vstřelili lacinou vyrovnávací branku. To však bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Roman Kafka opět překlopil výsledek na naši stranu. Zahrávali jsme celou řadu standardních situací, ze kterých jsme však branku již do přestávky nevstřelili.
V druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a napadali soupeře již při rozehrávce a donutili ho k dlouhým nákopům, které jsme bez problému zachytávali. Třetí gól vstřelil Ondra Černovský po tečované střele z dálky. Čtvrtý gól jsme vstřelili po rohu, z nacvičeného signálu, kdy se hlavou trefil Míra Velenský.
Bohužel se svalovým zraněním odstoupil ze zápasu Láďa Táborský a budeme doufat, že se do neděle dá do pořádku, stejně jako Martin Jizba, který k utkání vůbec neodcestoval.
Je taky jedinou zimní posilou SKMK. Mužstvo na jarní část oslabil Lukáš Němec, který z nepochopitelných důvodů dal přednost 3. třídě v Lovčicích.

Jarní část okresního přeboru začneme v neděli 25. 3. 2017 od 15:00 hodin na domácím hřišti s mužstvem  Přerova.
A do bojů jdeme jako tým s jediným cílem a to postup do 1.B třídy!!!!!!