Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní příprava (A) 2017 - 11. března

V prvním přípravném utkání na přírodní trávě naše A mužstvo zajíždělo do Jestřábí Lhoty. Do zápasu jsme nastoupili  v sestavě: Šádek-Tyl, Blažek, Hradečný, Novotný, Tůma, Černovský, Křovina, Táborský, Kubelka, Jizba. Postupně se do hry dostali Kafka, Velenský.

Na těžkém terénu se hrál bojovný zápas, ve kterém jsme prvních 30 minut měli převahu, ale bez gólového vyjádření. Pak jsme bohužel přestali běhat a být agresivní při dostupování a domácí nás začali přehrávat. Naštěstí jsme si v této chvíli pomohli standardní situací, kdy se nádherně trefil Radek Tyl.

Druhý poločas kopíroval ten první, byli jsme více na míči a domácí hrozili z rychlých protiútoků. Bohužel hřiště již bylo v takovém stavu, že se na něm horko těžko dalo kombinovat. Domácí po naší chybě vstřelili vyrovnávací gól.

Posledních dvacet minut jsme byli opět aktivnější a fyzicky jsme domácí převyšovali. Po celé řadě standardních situací,jsme se po jedné takové standardce prosadili přesnou hlavičkou a i tento přátelský zápas dovedli do vítězného konce.

Za týden nás čeká poslední přípravné utkání a to v sobotu na domácím hřišti s mužstvem  od 15:00 s Kosořicemi.

Jestřábí Lhota - SKMK 1:2 (0:1) střelci: Tyl, Velenský