Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 8. 4. - 9. 4. 2017

16. kolo
Sobota 8. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště Mcely
Branky:
Ladislav Krejčí, Vlastislav Konhefr, 2x Zdeněk Hradečný

 

Mcely
web_mcely.png
2
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4

Komentář od Petra Zvěřiny:
Zápas jsme začali špatně. Již v 5. minutě po odraženém balonu ve vápně k soupeři jsme prohrávali 1:0. Zbytek poločasu byl z naší strany hodně nervózní se spoustou chyb a přihrávek odevzdaných protivníkovi, který si vytvořil 4 brankové příležitosti, ale neproměnil! My jsme měli také dvě obrovské šance ke skórování. S oběma si bravurně poradil výborně chytající domácí brankář.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si další tři brankové příležitosti, které opět zlikvidoval domácí čaroděj v brance. Výsledkem tlaku byla penalta, kterou proměnil Ladislav Krejčí. V 77. minutě jsme zahrávali (Vlasta Konhefr) rohových kop, který si doposud bezchybný brankář domácích srazil do vlastní brány. V závěru utkání se ještě po přihrávkách střídajícího Ondry Votavy dvakrát pěkně trefil Zdenek Hradečný a stanovil konečný výsledek 4:2 pro Městec Králové. Soupeř,který je na posledním místě naší tabulky podal bojovný výkon a o body se rval do poslední minuty zápasu.

Sestava: Mojžíš, Štok, Konhefr, Libánský, Solčanský, Pařízek, Hradečný, Sabo, Brzák, Libánský, Krejčí
Střídání: Albrecht 46. minuta, Matoušek 71. minuta, Hejduk 85. minuta, Votava 87. minuta.
Petr Zvěřina

 
20. kolo
Neděle 9. 4. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Velký Osek
Branky:

 

FK Viktorie Velký Osek
web_velky_osek.png
7
SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
0
 
 
24. kolo
Neděle 9. 4. 2017
Výkop ve 14:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK Žáci
web_skmk.png
0
Sány
web_sany.png
2

Komentář utkání od Petra Havránka:
Sestava SKMK:
Branka: Adam Školník (Richard Petružálek)
Obrana: Matěj Dubský, Lukáš Borecký, Martin Křovina, Jan Albrecht
Záloha: Matěj Novák, Petr Havránek, Petr Brzák, Štěpán Šuster.
Útok: Aleš Němec, Matěj Valášek
Střídačka: Jakub Šturma,  Lukáš Karlas, Jaroslav Hrodek, David Bříza.

Bohužel kluci navázali na výkon z předešlého týdne z Hrubého Jeseníka, kde si též mysleli, že výsledek přijde sám. První poločas jsme byli všude druzí a prohrávali většinu osobních soubojů. Sány nás zatlačili důrazem a ne fotbalovým uměním. Výsledkem byl tlak z kterého jsme inkasovali dva góly, jeden z přímého kopu a druhý po odraženém balónu z rohu.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a 20 minut jsme soupeře nepustili na naší půlku. Rozdíl akorát byl v tom, že minulý týden zkušení hráči v HJ své šance proměnili. Po zápase bylo vysvětleno hráčům, že na 20 minut zvýšit tempo v zápase je málo! 
Závěrem musím konstatovat, že hlavně výkon zkušených hráčů byl pro mě zklamáním.
Petr Havránek

 
16. kolo
Neděle 9. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branka:
Martin Tůma

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
Hrubý Jeseník A
web_hr_jesenik.png
1

Komentář od Romana Šádka:
V dalším kole OP  jsme hostili na domácím hřišti mužstvo Hrubého Jeseníku, kde jsme na podzim prohráli a bylo jasné, že nás nečeká vůbec snadný zápas.

Nastoupili jsme v sestavě: Hampl - Novotný, Blažek, Hradečný, Kafka, Černovský, Tůma, Jizba, Janouch, Kubelka, Velenský. Stále chyběl zraněný Láďa Táborský a Radek Tyl.

Na výborně připraveném  trávníku jsme mohli hned v první minutě jít do vedení, kdy z pravé strany nádherně přízemním centrem našel Ondra Janouch Lukáše Kubelku, který z malého vápna vysoko přestřelil. Jako by tato šance určila ráz prvního poločasu i celého zápasu.

Hosté se zabetonovali na vlastní polovině a vyráželi do rychlých protiútoků. Naši hráči si nedokázali s touto obrannou taktikou poradit a většina útoků končila před velkým vápnem. Posledních patnáct minut prvního poločasu se hrálo na jednu branku, nicméně gól se domácím vstřelit nepodařilo.

Druhý poločas začal stejně jako první a stalo se to, co domácí nejméně potřebovali. Hosté podnikli ojedinělý protiútok a vstřelili první gól utkání. Domácí se na trvalo usadili na polovině hostů, ale brankové šance buď zmařil brankář hostů nebo zakončení letělo mimo tři tyče. Až v 75. minutě se k odražené střele Martina Jizby, který byl nejaktivnějším střelcem domácích, dostal důrazný Martin Tůma a vyrovnal na 1:1. Hosté od té doby pouze polehávali na trávníku, kouskovali hru a domácí i přes velkou snahu a fyzickou převahu, nedokázali vstřelit vítěznou branku. Největší šanci měl z přímého kopu opět Martin Jizba avšak v 90. minutě pouze orazítkoval tyč. Hosté naopak ještě v úplném závěru mohli z rychlého protiútoku vstřelit branku, ale naštěstí jejich zakončení bylo žalostné. 

Pro SKMK je to zbytečná ztráta, ale stále je mnoho kol před námi a vše máme ve svých rukou. 
Další zápas sehrajeme v sobotu 15.4. od 17:00, derby s Opočnicí, na hřišti soupeře.
Roman Šádek

 
13. kolo
Pondělí 10. 4. 2017
Výkop v 18:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
neuvedeno v zápisu o utkání

 

SKMK Přípravka
web_skmk.png
3
Rožďalovice
web_rozdalovice.png
7