Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 25. 3. - 26. 3. 2017

18. kolo
Sobota 25. 3. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Čelákovice

Branky:
Jan Šorm, Matěj Kršňák

 

SK Union Čelákovice
web_celakovice.png
15
SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
2
 
14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště Křečkov

Branky:
Aleš Brzák, Jan Albrecht, 2x Ladislav Krejčí, Zdeněk Hradečný, David Matoušek

 

Křečkov A
web_kreckov.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
6

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
První poločas jsme se seznamovali s těžkým terénem a soupeřem, proto byla hra celkem vyrovnaná. Druhý poločas již byl zcela v naší režii a byla to jen otázka, kolik gólů nastřílíme.
Sestava: Mojžíš, Albrecht, Libanský Radek, Konhefr, Štok, Pařízek, Hradečný, Sabo, Brzák, Krejčí, Libánský.
Náhradníci: Smutný, Matoušek, Votava.

 

 

14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště SKMK

Branky:
Jaroslav Blažek, 2x Lukáš Kubelka, Miroslav Velenský

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
4
Přerov nad Labem
Přerov nad Labem
0

Hodnocení utkání od Romana Šádka:
První mistrovské utkání jarní části okresního přeboru, do kterého SKMK A-mužstvo vstupuje s cílem poprat se o postupovou příčku do 1.B třídy, jsme sehráli na domácím hřišti s Přerovem. V základní sestavě se objevili obě zimní posily, Lukáš Kubelka a Martin Jizba.

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě:
Hampl-Tyl, Blažek, Hradečný, Novotný, Kafka, Černovský, Tůma, Jizba, Kubelka, Velenský.  

Za ideálního počasí a na dobře připraveném hřišti, jsme do zápasu vstoupili velmi nervózně. Hosté začali aktivně a prvních deset minut nás nepustili do hry. Z této optické převahy soupeř neohrozil branku domácích. Postupně jsme se dokázali vymanit z nervozity a získávali převahu ve středu hřiště. Velmi aktivní byl především Martin Jizba, navíc po jeho průniku do šestnáctky, se měl pískat pokutový kop. Do vedení jsme šli po nádherně zabraném přímém kopu, kdy se trefil k tyči Jarda Blažek. Druhý gól jsme přidali záhy z pokutového kopu a to po faulu na Lukáše Kubelku, kdy se sám ujal realizace a bezpečné proměnil. Hosté až na několik standardních situací neohrozili branku domácích. Do šaten se tak šlo za stavu 2:0.

Druhý poločas začal podobně jako první. Hosté se snažili, ale víc než na občasné zahrození z brejku dnes neměli. Lukáš Kubelíka se trefil podruhé a domácí si šli v klidu pro povinné tři body, i přesto, že předváděná hra odpovídala začátku jarní sezóny. I přesto diváci mohli zatleskat několika pohledným kombinačním akcím SKMK i čtvrtému gólu domácích, který vstřelil pěknou technickou střelou Mirek Velenský.

Na hřiště se postupně v druhém poločase dostali i Ondra Janouch, po dlouhé absenci způsobené zraněním kolene Tomáš Novák a Martin Křovina. Vítězství mohlo být výraznější, ale brankář hostů několika dobrými zákroky byl proti. Navíc z jasné šance Roman Kafka netrefil nejen branku, ale ani ochrannou síť. Domácí tak dokráčeli k jasnému vítězství, ale výkon tak oslnivý zdaleka nebyl.