Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 22. 4. - 23. 4. 2017

22. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Velim
Branka:
Matěj Kršňák

 

FC Velim
web_velim.png
9
SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
1
 
 
26. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop ve 14:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Matěj Dubský, Matěj Valášek

 

SKMK Žáci
web_skmk.png
2
Litol
web_litol.png
1

Sestava SKMK:
Brána: Adam Školník (2. poločas Richard Petružálek)
Obrana: Petr Brzák, Martin Křovina, Lukáš Borecký, Matěj Dubský
Záloha: Matěj Novák, Petr Havránek, Štěpán Lojka, Matěj Valášek
Útok: Aleš Němec, Richard Petružálek 
Střídačka: Jakub Šturma. 

Kdo četl mé minulé komentáře z jednotlivých utkání tak ví, o čem jsem informoval fandy fotbalu v MK: První poločas = špatné nasazení = málo pohybu = góly soupeře. Druhý poločas = naše aktivita, převaha a naše góly.
Takto se bohužel stejně odehrával i čtvrtý zápas po sobě. První poločas nás soupeř přehrával, měl územní převahu, čas na kombinaci, ze které střelou z poza velkého pokutového území skóroval. Po té jsme si sami pod tlakem soupeře nastřelili  i břevno a po protiútoku po odraženém balónu  se štěstím vyrovnali. O přestávce jsem klukům opět vysvětlil, že bez pohybu a aktivity nejde hrát fotbal na velkém hřišti.
Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění, hráči obrany výborně dostupovali útočící hráče, ale hlavně všichni obránci podpořili hru dopředu. Od tohoto momentu jsme byli pány na hřišti a vyvinuli veliký tlak na soupeře, který jsme korunovali po pěkné kombinaci vítězným gólem. V druhé polovině druhého poločasu  jsme ještě nastřelili břevno a měli jsme i další příležitosti ke vstřelení další uklidňující branky.
Jak jsem slíbil klukům, že za dobrý výkon přijde i vítězství, tak se stalo. Za dnešní výkon v druhém poločase musím pochválit celé mužstvo, ale přece jen nejlepší hru na hřišti v obou poločasech předvedl Matěj „Čahoun“ Novák, kterému přeji další  takové povedené výkony.

Petr Havránek, trenér

 
18. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Martin Tůma, Roman Kafka, vlastní gól soupeře

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
3
Kostelní Lhota A
web_kostelni_lhota.png
0

V neděli nás před domácím publikem čekal soupeř ze spodních pater tabulky, SK Kostelní Lhota. Bohužel počasí fotbalu nepřálo a za citelného chladu a nepříjemného větru, nás  nečekalo nic jednoduchého.

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě: Hampl- Kafka, Tyl, Blažek, Táborský, Křovina, Černovský, Tůma, Jizba, Kubelka, Velenský. 

Na rozdíl od předcházejících zápasů se nám podařilo vstřelit rychlou branku, kdy se trefil Martin Tůma. Tím se mužstvo uklidnilo a převzalo otěže zápasu do svých rukou. Hosté se k ničemu za celý zápas nedostali a nevypracovali si za 90 minut jedinou brankovou příležitost.

Městečtí hráči tak měli výraznou převahu v poli, ale do gólových šancí se dostávali sporadicky. Střelbu z dálky obstarával Martin Jizba, bohužel bez gólového efektu. Další branka tak padla až na konci prvního poločasu, kdy se ve vápně nejlépe zorientoval Roman Kafka a s pomocí teče hostujícího obránce zvýšil vedení na 2:0. Do šaten se tak šlo za dvoubrankového vedení.

Druhý poločas již nabídl pouze jeden gól a to zásluhou obránce hostů, který uklidnil centr zprava pod břevno vlastní branky. Domácí bez problému kontrolovali průběh zápasu a v pohodě zvítězili nad odevzdaným soupeřem 3:0.

Za týden nás však čeká soupeř nejtěžší a to Ostrá, která též usiluje o postup do bé třídy. Tento zápas roku, resp. pětiletky, se hraje 30. 4. od 17:00 na hřišti SKMK a věříme v maximální podporu všech domácích fanoušků.

Roman Šádek

 
18. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Odřepsy
Branky:

 

Odřepsy
web_odrepsy.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
0
 
 
15. kolo
Pondělí 24. 4. 2017
Výkop v 18:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Střelci nebyli uvedeni v zápisu o utkání.

 

SKMK Přípravka
web_skmk.png
11
Třebestovice
web_trebestovice.png
4