Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 15. 4. - 16. 4. 2017

21. kolo
Sobota 15. 4. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště SKMK
NEODEHRÁNO

 

SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
--
SK Český Brod
web_cesky_brod.png
--
 
 
17. kolo
Sobota 15. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Opočnice
Branky:
2x Lukáš Kubelka

 

Opočnice
web_opocnice.png
1
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2

Komentář utkání od Romana Šádka:
V sobotu jsme odehráli derby v Opočnici. Vzhledem k výsledkům Opočnice v jarní části okresního přeboru, jsme z tohoto zápasu měli obavu a očekávali jsme urputný boj celých 90 minut .

Do zápasu jsme nastoupili  v sestavě: Hampl-Tyl, Blažek Novotný, Táborský, Kafka, Černovský, Tůma, Jizba, Kubelka, Velenský. 

Opět jsme se do zápasu dostávali pomaleji, ale když jsme zpřesnili hru a začali hrát víc po zemi, získali jsme územní převahu a přicházely i šance. Po centru zprava vypadl domácímu brankáři míč na malém vápně, ale nedůraznou dorážku Lukáše Kubelky ještě odvrátili domácí obránci na brankové čáře. Zanedlouho poté se ve vápně uvolnil Lukáš Kubelka a domácí obránci jeho únik zastavili faulem. Kopali jsme pokutový kop, který Martin Tůma nasměroval do břevna. Tvrdé zákroky domácích začaly přibývat a rozhodčí musel řešit několik potyček.

Z neproměněné penalty jsme se rychle oklepali a po individuální akci, střelou z velkého vápna otevřel skóre Lukáš Kubelka. Snažili jsme se hrát aktivně a domácí si v prvním poločase ne vypracovali žádnou gólovou příležitost. Naopak po presinku našich útočníků Míra Velenský našel před brankou opět Lukáše Kubelku, který svým druhým gólem poslal SKMK do dvoubrankového vedení.

Druhý poločas jsme bohužel začali nejhůř jak jsme mohli. Zbytečným faulem jsme domácím nabídli přímý kop z ideální pozice, který však Pavel Hampl bravurně zneškodnil, bohužel po zaváhání obrany domácí z dorážky vstřelili kontaktní gól. Od te chvíle se na hřišti především bojovalo, domácí ještě vice přitvrdili a my jsme museli vynaložit maximální úsilí, abychom uhájili jednobrankové vedení. Dostávali jsme se do přečíslení, ale slibné akce jsme brankové nezužitkovali. Výhra je vzhledem k zaváhání velmi cenná a v konečném zúčtování může hrát důležitou roli.

Na závěr vše nejlepší k 30. narozeninám Mírovi Velenskému a Petru Novotnému.
Roman Šádek

 
25. kolo
Neděle 16. 4. 2017
Výkop v 10:00 hodin
- hřiště Sokoleč
Branka:
Matěj Valášek

 

Sokoleč
web_sokolec.png
2
SKMK Žáci
web_skmk.png
1

Komentář utkání od Petra Havránka:
Branka SKMK: Matěj Valášek
Sestava SKMK:
Branka: Adam Školník 
Obrana: Matěj Dubský, Lukáš Borecký, Martin Křovina, Petr Brzák
Záloha: Matěj Novák, Petr Havránek, Štěpán Lojka, Jan Albrecht.
Útok: Richard Petružálek , Matěj Valášek.
Střídačka: Jakub Šturma, Tomáš Gajdůšek.

Sestava napovídala že nejsme v plné síle a že si zajíždíme do Sokolče pro možný velký výprask. Skutečnost ale byla úplně obrácená. Kluci zapomněli na minulý týden a v nasazení si  v ničem nezadali se soupeřem. Na začátku jsme přečkali velkou šanci soupeře a potom skvělým včasným vyběhnutím (jako zkušený dlouholetý dospělý brankář) a čtením hry (dnes náš nejlepší hráč Adam Školník) do dalších  příležitostí soupeře nepustil. Na konci poločasu mohl Matěj Valášek dokonce SKMK dostat do vedení.

Do druhého poločasu jsme ale bohužel nastoupili nekoncentrovaní a během třech minut a to ještě po naších hrubých individuálních chybách soupeř 2x skóroval. V tomto okamžiku to s námi vypadalo na ručník, ale hru jsme opět vyrovnali a troufnu si říct, že herně jsme i byli o fous lepší i nebezpečnější tým. Po jednom z rychlých brejků a důrazu Lukáše Boreckého dal nádherný gól hlavou Matěj Valášek. Po této brance se soupeř uchýlil k jednoduché hře. Na závěr jsme měli ještě velkou příležitost a to přímého kopu z hranice pokutového území ,ale trefili jsme jen přímo brankáře Sokolče. Tentokrát musím ještě jednou poděkovat a (a poděkoval jsem v kabině) za předvedený výkon, který když budeme schopni zopakovat, tak přijdou i vítězství.
Petr Havránek

 
17. kolo
Neděle 16. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
2x Aleš Sabo, Ruda Libánský, Ladislav Krejčí

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4
Dymokury
web_dymokury.png
1
 
 
14. kolo
Pondělí 17. 4. 2017
Výkop v 18:00 hodin
- hřiště Stratov
 

 

Stratov
web_stratov.png
0
SKMK Přípravka
web_skmk.png
0