Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 1. 4. - 2. 4. 2017

19. kolo
Sobota 1. 4. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště SKMK
Branka:
Vojta Rygl

 

SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
1
Jestřabí Lhota
web_jestrabi_lhota.png
8
15. kolo
Sobota 1. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště Kovanice
Branky:
Martin Jizba, Lukáš Kubelka

 

Kovanice
web_kovanice.png
0
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2

Komentář k utkání od Romana Šádka:
Do zápasu jsme nastoupili v sestavě Hampl-Tyl, Blažek Novotný, Kafka, Černovský, Tůma, Jizba, Janouch, Kubelka, Velenský. Z pracovních důvodů chyběl Martin Hradečný a stále kvůli svalovému zranění chyběl Láďa Táborský.

Na místním nekvalitním trávníku se očekával spíše boj, než pohledný fotbal, což se od začátku potvrdilo. Chvíli jsme se rozkoukávali, ale po 10 minutách jsme již domácí tým přehrávali. Čekalo se na první šanci a ta přišla v polovině prvního poločasu, kdy po pěkné kombinační akci po levé straně, byl ve vápně faulován Velenský a kopali jsme pokutový kop. K němu se postavil Kubelka, ale jeho střela mířila vedle levé tyče. Tato situace naštěstí nezanechala na našich hráčích větší následky. Především naše levá strana fungovala velice dobře a byla neustále aktivní. Domácí těžili pouze ze standardních situací, které však bez problému řešil brankář Hampl. Zaslouženě jsme se tak dostali do vedení Martinem Jizbou, povedenou střelou z hranice velkého vápna.

Druhý poločas se odehrával v naší režii. Pouze v 55. min (po jediné chybě naší obrany) se dostal do gólové šance domácí útočník, ale Pavel Hampl skvěle zasáhl. Stále jsme se tlačili do útoku a zahrávali několik velmi nebezpečných standardních situací, které velmi dobře zahrával Radek Tyl. Uklidňující druhý gól tak přišel po rohovém kopu, který Martin Tůma posadil na hlavu Lukáše Kubelky a ten tak odčinil neproměněný pokutový kop. Zápas jsme až do konce odehráli na polovině domácích a vezeme si důležité tři body.

Vzhledem k zaváhání Ostré, jsme se dostali na první příčku a vše máme ve svých rukou. Nicméně nás čeká ještě mnoho těžkých zápasů, jako již ten následující, v neděli 9. 4. 2017 od 16:30 hodin s Hrubým Jeseníkem.
Roman Šádek

 

 

15. kolo
Neděle 2. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Ruda Libánský, Aleš Sabo

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
2
Budiměřice - Šlotava
web_budimerice.png
2

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
Druhé mistrovské utkání se nám vůbec nepovedlo. Průběh utkání vůbec neprobíhal podle tabulkového umístění, kde je SKMK B-mužstvo první a soupeř předposlední v naší tabulce III. třídy. Hráli jsme nervózně, kazili přihrávky a prohrávali spoustu osobních soubojů. Naše šance v pokutovém území dokázal soupeř eliminovat svou rychlosti a větší bojovností. Konečný nerozhodný výsledek je spravedlivý. My jsme měli více ze hry a několik šanci a soupeř to proste ukopal na remízu.

Fotografie z utkání:
https://goo.gl/photos/9rzSfScDQ37faPtP9