Jdi na obsah Jdi na menu

Příprava SKMK žáků (březen, duben 2017)

Informace od trenéra starších žáků - Petra Havránka:
Starší žáci SKMK
Naše mužstvo žáků odehrálo 2 přípravné utkání s výkonnostně rozdílnými soupeři a i výsledky.
Pátek 31. 3. 2017
SK SOKOLEČ vs. SK Městec Králové 5:2  poločas (2:2).
Základní sestava
Branka: Adam Školník (Richard Petružálek)
Obrana: Matěj Dubský, Lukáš Borecký, Martin Křovina, Petr Brzák.
Záloha: Štěpán Šustr, Petr Havránek, Štěpán Lojka, Jan Albrecht.
Útok: Aleš Němec, Matěj Valášek
Střídačka: Jakub Šturma, Tomáš Gajdůšek, Lukáš Karlas, Jaroslav Hrodek, Tomáš Hotovec, David Bříza.
Komentář:
Od první minuty bylo poznat, že proti sobě nastoupila  první dvě mužstva okresního přeboru po podzimní části. Kluci ze Sokolče nás sevřeli kolem naší branky. Během prvních 5 - 10 minut měl soupeř několik rohových kopů, z kterého přímým kopem do branky (příště se to už nestane, protože Adam Školník vyroste) otevřel skóre. Poté jsme trochu začali hru vyrovnávat a z akce na několik doteků mistrně vyrovnal Aleš Němec. Sokoleč se opět dostala do vedení ,ale v závěru poločasu se opět prosadil Aleš Němec a dokonce jsme mohli jít dovedení po střele Petra Havránka, která ale bohužel skončila jen na břevně.
Do druhého poločasu jsme museli přeskupit sestavu po odstoupení Aleše Němce. Než se naše sestava rozkoukala a každý si uvědomil co a jak má hrát, tak jsme prohrávali 4:2. Po té jsme měli silnou 15 minutovku, kdy se postupně řítil 2x na brankáře Sokolče Matěj Valášek a 1x Petr Brzák. Oba ale bohužel v koncovkách neuvěřitelně selhali. V závěru ještě mohli výrazněji domácí navýšit skóre po našem protočení sestavy a  nakonec se jim podařilo uzavřít skóre na 5:2. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za odehrání  velmi pěkného utkání na hřišti lídra okresního přeboru.