Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 9. 2017

Zápasy do 5. kola

13.kolo
Neděle 19.8. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště FK Kovanice
Branky: Lukáš Kubelka, Ondra Janouch

 

FK Kovanice
1
SKMK A
web_skmk.png
2
 
 
13.kolo
Neděle 20.8. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK 
Branky:Krejčí, Štok, Libánský Ruda

 

SKMK B
web_skmk.png
3
TJ Budiměřice
1
 
 
1.kolo
Neděle 27.8. 2017
Výkop v 17:00
 - hřiště Nymburk
Branky: 

 

SK Polaban Nymburk
6
SKMK B
web_skmk.png
0
     
1.kolo
Neděle 27.8. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK 

Branky: Kubelka, Tůma

Fotografie ZDE

 

SKMK A
web_skmk.png
2
SK Kostelní Lhota
0
 
2.kolo
Sobota 2.9. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště SKMK
Branky: Šorm Jan, Němec Aleš

 

SKMK Dorost
web_skmk.png
2
TJ Straky
Image result for tj straky logo
1
 
2.kolo
Neděle 3.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště AFK Sokol Semice B
Branky: M. Tůma, M. Tůma, M. Velenský, O. Černovský, M. Jizba, O. Černovský, R. Kafka

 

AFK Sokol Semice B
3
SKMK A
web_skmk.png
7
Hráč 2. kola Míra Velenský - jen tak dál... rozhovor ZDE
 
2.kolo
Neděle 3.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK
Branky: A. Sabó, A. Sabó, A. Brzák, R. Libánský, J. Smutný, J. Smutný, L. Krejčí

 

SKMK B
web_skmk.png
7
Kamenné Zboží
0
     
 
3.kolo
Sobota 9.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště TJ Sokol Bobnice
Branky: Krejčí 2, Sabó, Libánský 2

 

TJ Sokol Bobnice
5
SKMK B
web_skmk.png
5
 
3.kolo
Neděle 10.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK 
Branky: Krejčí, Kafka

 

SKMK A
web_skmk.png
2
TJ Sokol Přerov n. L.
0
 
3.kolo
Neděle 10.9. 2017
Výkop v 15:00
- hřiště SKMK 
Branky: Odkaz ZDE

 

SKMK Žáci
web_skmk.png
20
Sportovní Klub Poříčany
0
 
3.kolo
Sobota 9.9. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště TJ Litol
Branky: Kršňák Matěj 2, Němec Aleš

 

FK Litol
2
SKMK Dorost
web_skmk.png
3
 
4.kolo
Sobota 16.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště Všejany

Branky: NEZAHÁJENO

 

Všejany
--
SKMK A
web_skmk.png
--
 
4.kolo
Neděle 17.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK 
Branky: Kubelka Lukáš 2

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Velenice
2
 
4.kolo
Sobota 16.9. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště SKMK 
Branky: Rygl Vojtěch 2

 

SKMK Dorost
web_skmk.png
2
Cidlinská FA
1
 
4. kolo
Sobota 17.9. 2017
Výkop v 10:00
- hřiště SK Sokoleč
Branky: Němec Aleš 2

 

SK Sokoleč
3
SKMK Žáci
web_skmk.png
2
 
5. kolo
Neděle 24.9. 2017
Výkop v 16:30
-hřiště SKMK
Branky:Velenský Miroslav, Kubelka Lukáš, Kafka Roman

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Roždalovice A
1
Fotografie ze zápasu SKMK - Rožďalovice
5. kolo
Neděle 24.9. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště AFK Sadská
Branky: Kršňák Matěj, Havránek Petr, Němec Aleš

 

Sadská/ Tatce
Image result for afk sadská
1
SKMK Dorost
web_skmk.png
3
 
5. kolo
Sobota 23.9. 2017
Výkop v 16:30
- hřiště Lipník
Branky: Krejčí 5 ,Šorm, Janouch, Smutný

 

Lipník
1
SKMK B
web_skmk.png
8