Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 5. 2018

31.3 - 6.5. 2018

 

22.kolo
Neděle 20.5. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky: Král, Velenský

 

SKMK A
web_skmk.png
2
Hrubý Jeseník A
1
21.kolo
Neděle 12.5. v 17:00
Hřiště: Seletice
Branky:

 

Seletice
2
SKMK A
web_skmk.png
0
22.kolo
Neděle 20.5. v 17:00
Hřiště: Všechlapy
Branky: Sabó

 

Všechlapy A
2
SKMK B
web_skmk.png
1
12.kolo
Sobota 19.5. v 15:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK dorost
web_skmk.png
0
Sadská 
0
12.kolo
Sobota 12.5. v 10:00
Hřiště: Litol
Branky:

 

Litol
0
SKMK žáci
web_skmk.png
3
16.kolo
Neděle 6.5. v 15:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK žáci
web_skmk.png
7
Cidlinská FA
0
20.kolo
Sobota 5.5. v 10:00
Hřiště: SKMK
Branky: Němec, Brzák

 

SKMK Dorost
web_skmk.png
2
Křinec
2
20.kolo
Neděle 6.5. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK A
web_skmk.png
--
Běrunice
--
20.kolo
Neděle 6.5. v 17:00
Hřiště: Křinec
Branky:

 

Křinec
--
SKMK B
web_skmk.png
--
20.kolo
Neděle 6.5. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK A
web_skmk.png
--
Běrunice
--
15.kolo
Neděle 29.4. v 15:00
Hřiště: Hrubý Jeseník
Branky:

 

Hrubý Jeseník
3
SKMK žáci
web_skmk.png
6
27.kolo
Neděle 29.4. v 10:15
Hřiště: Záhornice
Branky: Hnojil, Kršňák, Šorm

 

Záhornice
1
SKMK dorost
web_skmk.png
3
19.kolo
Neděle 29.4. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Sloveč
2
19.kolo
Neděle 29.4. v 17:00
Hřiště:Kostomlaty
Branky: Kubelka 4, Kafka, Král

 

Kostomlaty nad Labem
4
SKMK A
web_skmk.png
6
18.kolo
Neděle 22.4. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK B
web_skmk.png
5
Lipník
3
18.kolo
 Sobota 21.4. v 17:00
Hřiště: Rožďalovice
Branky:

 

Rožďalovice A
Výsledek obrázku pro rožďalovice fotbal
1
SKMK A
web_skmk.png
3
26.kolo
 Sobota 21.4. v 10:15
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK dorost
web_skmk.png
8
Sadská / Tatce
0
25.kolo
 Sobota 14.4. v 10:15
Hřiště: Sány
Branky:--

 

Cidlinská FA
1
SKMK Dorost
web_skmk.png
0
24.kolo
 Sobota 7.4. v 10:15
Hřiště: SKMK
Branky: Šorm, Dubský

 

SKMK dorost
web_skmk.png
2
Litol
3
13.kolo
 Sobota 14.4. ve 14:30
Hřiště: SKMK
Branky: Ifka, Němec 3

 

SKMK žáci
web_skmk.png
4
Sokoleč
3
16.kolo
 Neděle 8.4. v 16:30
Hřiště: SKMK
Branky: Sabó 2, Míča 3, Libánský 2

 

SKMK B
web_skmk.png
7
Bobnice / Dvory
1
17.kolo
Sobota 14.4. v 16:30
Hřiště: Velenice
Branky:Míča, Libánský, Krejčí

 

Velenice
2
SKMK B
web_skmk.png
3
17.kolo
 Neděle 15.4. v 16:30
Hřiště: SKMK

Branky: Kubelka, Blažek, Tyl,

Král 4, Kafka, Tůma, Vocásek

 

SKMK A
web_skmk.png
10
Všejany
0
16.kolo
 Neděle 8.4. v 16:30
Hřiště: Přerov nad Labem
Branky:  Velenský

 

Přerov nad Labem
0
SKMK A
web_skmk.png
1
12.kolo
 Neděle 8.4. ve 14:30
Hřiště: Poříčany
Branky:  Valášek  6, Němec 6, Dubský 6, Brzák 2, Majerčin 2, Novák 2, Ifka, Šuster, Martínek

 

Poříčany
Image result for poříčany fotbal
0
SKMK žáci
web_skmk.png
27
23.kolo
 Neděle 8.5. v 10:15
Hřiště: Straky
Branky: 

 

Straky
Image result for straky fotbal
--
SKMK dorost
web_skmk.png
--
15.kolo
Sobota 31.3. v 16:30
Hřiště: Kamenné Zboží
Branky: Krejčí, Libánský Ruda

 

Kamenné Zboží
Image result for Kamenné zboží Fotbal
1
SKMK B
web_skmk.png
2
15.kolo
 Neděle 1.4. v 16:30
Hřiště: SKMK
Branky:  Blažek 2 , Vocásek

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Semice B
2