Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 7. 2018

2017/18

 

22.kolo
Neděle 20.5. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky: Král, Velenský

 

SKMK A
web_skmk.png
2
Hrubý Jeseník A
1
21.kolo
Neděle 12.5. v 17:00
Hřiště: Seletice
Branky:

 

Seletice
2
SKMK A
web_skmk.png
0
22.kolo
Neděle 20.5. v 17:00
Hřiště: Všechlapy
Branky: Sabó

 

Všechlapy A
2
SKMK B
web_skmk.png
1
     
19.kolo
Neděle 29.4. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Sloveč
2
19.kolo
Neděle 29.4. v 17:00
Hřiště:Kostomlaty
Branky: Kubelka 4, Kafka, Král

 

Kostomlaty nad Labem
4
SKMK A
web_skmk.png
6
18.kolo
Neděle 22.4. v 17:00
Hřiště: SKMK
Branky:

 

SKMK B
web_skmk.png
5
Lipník
3
18.kolo
 Sobota 21.4. v 17:00
Hřiště: Rožďalovice
Branky:

 

Rožďalovice A
Výsledek obrázku pro rožďalovice fotbal
1
SKMK A
web_skmk.png
3
16.kolo
 Neděle 8.4. v 16:30
Hřiště: SKMK
Branky: Sabó 2, Míča 3, Libánský 2

 

SKMK B
web_skmk.png
7
Bobnice / Dvory
1
17.kolo
Sobota 14.4. v 16:30
Hřiště: Velenice
Branky:Míča, Libánský, Krejčí

 

Velenice
2
SKMK B
web_skmk.png
3
17.kolo
 Neděle 15.4. v 16:30
Hřiště: SKMK

Branky: Kubelka, Blažek, Tyl,

Král 4, Kafka, Tůma, Vocásek

 

SKMK A
web_skmk.png
10
Všejany
0
16.kolo
 Neděle 8.4. v 16:30
Hřiště: Přerov nad Labem
Branky:  Velenský

 

Přerov nad Labem
0
SKMK A
web_skmk.png
1
15.kolo
Sobota 31.3. v 16:30
Hřiště: Kamenné Zboží
Branky: Krejčí, Libánský Ruda

 

Kamenné Zboží
Image result for Kamenné zboží Fotbal
1
SKMK B
web_skmk.png
2
15.kolo
 Neděle 1.4. v 16:30
Hřiště: SKMK
Branky:  Blažek 2 , Vocásek

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Semice B
2
 
12.kolo
Neděle 12.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A
web_skmk.png
2
Jíkev
0
12. kolo
Neděle 12.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště Krchleby
Branky:

 

Krchleby
1
SKMK B
web_skmk.png
3
11. kolo
Neděle 5.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště SKMK
Branky:Křovina,Hradečný

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Straky A
1
11. kolo

Sobota 4.11. 2017

Výkop v 14:00
- hřiště Opočnice
Branky:Černovský 2,Tůma,Vocásek

 

Opočnice
Image result for cidlinská FA logo
1
SKMK A
web_skmk.png
4
 
10. kolo
Neděle 28.10. 2017
Výkop v 14:30
- hřiště Kněžice
Branky:Matoušek,Janouch

 

Kněžice
Image result for cidlinská FA logo
10
SKMK B
web_skmk.png
2
10. kolo
Neděle 29.10. 2017
Výkop v 14:30
- hřiště SKMK

Branky:Tůma,Kubelka 2

Foto z utkání

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Bohemia Poděbrady B
1
 
 
9. kolo
Neděle 22.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště SKMK
Branky:Bíža

 

SKMK B
web_skmk.png
1
Všechlapy A
0
9. kolo
Neděle 22.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště Hrubý Jeseník
Branky:Kubelka 3, Kafka

 

Hrubý Jeseník A
2
SKMK A
web_skmk.png
4
  Referát zápasu  
8. kolo
Sobota 14.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště Dymokury
Branky:  Matoušek

 

Dymokury
Image result for cidlinská FA logo
 
 
SKMK B
web_skmk.png
 
  0   1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.kolo
Neděle 17.9. 2017
Výkop v 17:00
- hřiště SKMK 
Branky: Kubelka Lukáš 2

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Velenice
2
 
 
 
 
 
5. kolo
Neděle 24.9. 2017
Výkop v 16:30
-hřiště SKMK
Branky:Velenský Miroslav, Kubelka Lukáš, Kafka Roman

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Roždalovice A
1
Fotografie ze zápasu SKMK - Rožďalovice
5. kolo
Sobota 23.9. 2017
Výkop v 16:30
- hřiště Lipník
Branky: Krejčí 5 ,Šorm, Janouch, Smutný

 

Lipník
1
SKMK B
web_skmk.png
8
12.kolo
Neděle 12.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A
web_skmk.png
2
Jíkev
0
12. kolo
Neděle 12.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště Krchleby
Branky:

 

Krchleby
1
SKMK B
web_skmk.png
3
1. kolo

Sobota 4.11. 2017

Výkop v 10:15
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK Dorost
web_skmk.png
0
Semice
Image result for cidlinská FA logo
6
11. kolo
Neděle 5.11. 2017
Výkop v 14:00
- hřiště SKMK
Branky:Křovina,Hradečný

 

SKMK B
web_skmk.png
2
Straky A
1
11. kolo

Sobota 4.11. 2017

Výkop v 14:00
- hřiště Opočnice
Branky:Černovský 2,Tůma,Vocásek

 

Opočnice
Image result for cidlinská FA logo
1
SKMK A
web_skmk.png
4
10. kolo
Neděle 28.10. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště SKMK
Branky:Hnojil 2,Kršňák

 

SKMK Dorost
web_skmk.png
3
Litol
2
10. kolo
Neděle 28.10. 2017
Výkop v 14:30
- hřiště Kněžice
Branky:Matoušek,Janouch

 

Kněžice
Image result for cidlinská FA logo
10
SKMK B
web_skmk.png
2
10. kolo
Neděle 29.10. 2017
Výkop v 14:30
- hřiště SKMK

Branky:Tůma,Kubelka 2

Foto z utkání

 

SKMK A
web_skmk.png
3
Bohemia Poděbrady B
1
9. kolo
Sobota 21.10. 2017
Výkop v 10:00
- hřiště Drahelice
Branky:Majerčin, Němec 2, Valášek 2

 

Drahelice / Všechlapy
Image result for cidlinská FA logo
2
SKMK Žáci
web_skmk.png
5
9. kolo
Neděle 22.10. 2017
Výkop v 10:15
- hřiště TJ Straky
Branky:Hnojil, Rygl

 

Straky / Stuhy
1
SKMK Dorost
web_skmk.png
2
9. kolo
Neděle 22.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště SKMK
Branky:Bíža

 

SKMK B
web_skmk.png
1
Všechlapy A
0
9. kolo
Neděle 22.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště Hrubý Jeseník
Branky:Kubelka 3, Kafka

 

Hrubý Jeseník A
2
SKMK A
web_skmk.png
4
  Referát zápasu  
8. kolo
Sobota 14.10. 2017
Výkop v 15:30
- hřiště Dymokury
Branky:  Matoušek

 

Dymokury
Image result for cidlinská FA logo
 
 
SKMK B
web_skmk.png
 
  0   1