Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKMK B

14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště Křečkov
Branky:
Aleš Brzák, Jan Albrecht, 2x Ladislav Krejčí, Zdeněk Hradečný, David Matoušek

 

Křečkov A
web_kreckov.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
6
 
15. kolo
Neděle 2. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Ruda Libánský, Aleš Sabo

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
2
Budiměřice - Šlotava
web_budimerice.png
2
 
16. kolo
Sobota 8. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště Mcely
Branky:
Ladislav Krejčí, Vlastislav Konhefr, Ruda Libánský, Zdeněk Hradečný

 

Mcely
web_mcely.png
2
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4
 
17. kolo
Neděle 16. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
2x Aleš Sabo, Ruda Libánský, Ladislav Krejčí

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4
Dymokury
web_dymokury.png
1
 
18. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Odřepsy
Branky:

 

Odřepsy
web_odrepsy.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
0
 
19. kolo
Neděle 30. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Poděbrady
 

 

Bohemia Poděbrady B
web_boh_podebrady.png
0
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
0
 
20. kolo
Neděle 7. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
Sloveč
web_slovec.png
--
 
21. kolo
Neděle 14. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Křinec
Branky:

 

Křinec
web_krinec.png
--
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
 
22. kolo
Neděle 21. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
Sány
web_sany.png
--
 
23. kolo
Sobota 27. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Kněžice
Branky:

 

Kněžice
web_budimerice.png
--
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
 
24. kolo
Neděle 4. 6. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
Pátek B
web_patek.png
--
 
25. kolo
Sobota 10. 6. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Poděbrady
Branky:

 

Slovan Poděbrady
web_slovan_podebrady.png
--
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
 
26. kolo
Neděle 18. 6. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--
Velenice
web_budimerice.png
--

 

 

 

Odehraná utkání podzimní části

 

 

 

1. kolo
Neděle 28. 8. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Radek Libánský, David Matoušek, 3x Ladislav Krejčí, Rudolf Libánský

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
6
Křečkov A
web_kreckov.png
3
 
2. kolo
Sobota 3. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Budiměřice
Branky:
2x Roman Kafka, David Matoušek

 

Budiměřice - Šlotava
web_budimerice.png
2
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
3
 
3. kolo
Neděle 11. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Aleš Sabo, Adam Brambora, Aleš Brzák, 3x Ladislav Krejčí, 2x Pavel Míča, Vlastislav Konhefr

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
9
Mcely
web_mcely.png
2
 
4. kolo
Sobota 17. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Dymokury
Branky:
Ladislav Krejčí, Pavel Míča, Aleš Sabó

 

Dymokury
web_dymokury.png
0
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
3
 
5. kolo
Neděle 25. 9. 2016
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Ondřej Votava, Aleš Brzák

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
2
Odřepsy
web_odrepsy.png
1
 
6. kolo
Neděle 2. 10. 2016
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Marek Kafka

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
1
Bohemia Poděbrady B
web_boh_podebrady.png
1
 
7. kolo
Sobota 8. 10. 2016
Výkop v 16:00 hodin
- hřiště Sloveč
Branky:
2x Aleš Sabó, Zdeněk Hradečný, Marek Kafka, Ladislav Krejčí

 

Sloveč
web_slovec.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
5
 
8. kolo
Neděle 16. 10. 2016
Výkop v 16:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
3x Ladislav Krejčí, Rudolf Libánský, Radek Libánský, David Matoušek

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
6
Křinec
web_krinec.png
3
 
9. kolo
Sobota 22. 10. 2016
Výkop v 15:30 hodin
- hřiště Sány
Branky:
2x Ladislav Krejčí, Aleš Sabó, Marek Kafka

 

Sány
web_sany.png
4
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4
 
10. kolo
Neděle 30. 10. 2016
Výkop v 14:30 hodin
- hřiště SKMK
 

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
0
Kněžice
web_budimerice.png
0
 
11. kolo
Sobota 5. 11. 2016
Výkop v 14:00 hodin
- hřiště Pátek
Branky:
Pavel Míča, Marek Kafka, Aleš Sabó, Pavel Štok

 

Pátek B
web_patek.png
1
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
4
 
12. kolo
Neděle 13. 11. 2016
Výkop v 14:00 hodin
- hřiště SKMK
Branka:
Ladislav Krejčí

 

SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
1
Slovan Poděbrady
web_slovan_podebrady.png
1
 
13. kolo
Sobota 19. 11. 2016
Výkop v 13:30 hodin
- hřiště Velenice
Branky:
2x Aleš Sabo, 2x Marek Kafka, Vojta Rygl, František Souček

 

Velenice
web_budimerice.png
2
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
6