Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKMK A

14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Jaroslav Blažek, 2x Lukáš Kubelka, Miroslav Velenský

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
4
Přerov nad Labem
Přerov nad Labem
0
 
15. kolo
Sobota 1. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště Kovanice
Branky:
Martin Jizba, Lukáš Kubelka

 

Kovanice
web_kovanice.png
0
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2
 
16. kolo
Neděle 9. 4. 2017
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště SKMK
Branka:
Martin Tůma

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
Hrubý Jeseník A
web_hr_jesenik.png
1
 
17. kolo
Sobota 15. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Opočnice
Branky:
2x Lukáš Kubelka

 

Opočnice
web_opocnice.png
1
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2
 
18. kolo
Neděle 23. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Martin Tůma, Roman Kafka, vlastní gól soupeře

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
3
Kostelní Lhota A
web_kostelni_lhota.png
0
 
19. kolo
Neděle 30. 4. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branka:
Lukáš Kubelka

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
Ostrá B
web_ostra.png
1
 
20. kolo
Sobota 6. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Seletice
Branky:

 

Seletice
web_seletice.png
--
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
 
21. kolo
Neděle 14. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
Semice B
web_semice.png
--
 
22. kolo
Sobota 20. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Rožďalovice
Branky:

 

Rožďalovice
web_rozdalovice.png
--
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
 
23. kolo
Neděle 28. 5. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
Libice nad Cidlinou
web_libice.png
--
 
24. kolo
Sobota 3. 6. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Běrunice
Branky:

 

Běrunice A
web_berunice.png
--
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
 
25. kolo
Neděle 11. 6. 2017
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
Kostomlaty nad Labem
web_kostomlaty.png
--
 

26. kolo

Sobota 17. 6. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Všejany
Branky:

 

Všejany
web_vsejany.png
--
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--

 

Odehraná utkání podzimní části

 

 

1. kolo
Neděle 28. 8. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Přerov nad Labem
Branky:
Roman Kafka, Jaroslav Blažek, 3x Adam Sítař, Martin Tůma, 2x Miroslav Velenský, Pavel Štok

 

Přerov nad Labem
Přerov nad Labem
1
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
9
 
2. kolo
Neděle 4. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
2x Lukáš Němec, Radek Tyl

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
3
Kovanice
web_kovanice.png
0
 
3. kolo
Sobota 10. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště Hrubý Jeseník
Branka:
Lukáš Němec

 

Hrubý Jeseník A
web_hr_jesenik.png
3
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
 
4. kolo
Neděle 18. 9. 2016
Výkop v 17:00 hodin
- hřiště SKMK
Utkání se neodehrálo, protože se soupeř z důvodu nedostatku hráčů v kádru nedostavil na stadion SKMK.

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
0
Opočnice
web_opocnice.png
0
 
5. kolo
Sobota 24. 9. 2016
Výkop v 16:30 hodin
- hřiště Kostelní Lhota
Branky:
Roman Kafka, Ladislav Táborský

 

Kostelní Lhota A
web_kostelni_lhota.png
1
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2
 
6. kolo
Neděle 2. 10. 2016
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Ostrá
Branky:

 

Ostrá B
web_ostra.png
5
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
0
 
7. kolo
Neděle 9. 10. 2016
Výkop v 16:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Miroslav Velenský, Roman Kafka, Lukáš Němec, Martin Tůma, Adam Sítař

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
5
Seletice
web_seletice.png
0
 
8. kolo
Neděle 16. 10. 2016
Výkop v 16:00 hodin
- hřiště Semice
Branky:
Lukáš Němec

 

Semice B
web_semice.png
4
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
 
9. kolo
Neděle 23. 10. 2016
Výkop v 15:30 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
2x Martin Tůma, Roman Kafka

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
3
Rožďalovice
web_rozdalovice.png
2
 
10. kolo
Sobota 29. 10. 2016
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Libice nad Cidlinou
Branka:
Jarda Blažek

 

Libice nad Cidlinou
web_libice.png
0
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
1
 
11. kolo
Neděle 6. 11. 2016
Výkop v 14:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Adam Sítař, Aleš Sabó

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
2
Běrunice A
web_berunice.png
1
 
12. kolo
Neděle 13. 11. 2016
Výkop v 14:00 hodin
- hřiště Kostomlaty
Branky:
Adam Sítař, Martin Tůma, Ondřej Janouch

 

Kostomlaty nad Labem
web_kostomlaty.png
0
SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
3
 
13. kolo
Sobota 19. 11. 2016
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště SKMK
Branky:
Adam Sítař, 3x Roman Kafka, Martin Tůma, Miroslav Velenský

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
6
Všejany
web_vsejany.png
1