SKMK vs. Sp Kobylice   4:3
Branky: Martin Křovina, Adam Brambora,
Aleš Sabo, Radek Libánský

Hodnocení přípravného utkání od Jardy Pařízka:
V pořadí čtvrtý přípravný zápas se soupeřem z Kobylic patřil k těm složitějším. Náš tým trápí od minulého zápasu velká marodka a spousta ne zcela doléčených zranění. Soupeř, který hrál od začátku o deseti, nám nedal nic zadarmo a i přes početní převahu jsme nakonec dali gól na 4:3 až v 90. min (Radek Libánský). Zhodnocovat přípravné zápasy, kdy trenér zkouší ideální sestavu, nemá moc smysl a proto všechny následující zápisy přípravných utkání budou takto strohé. Na „slohovky“ si budete muset počkat až do mistráků.

Sobota 17. 1. 2015
SKMK vs. "juniorka" RMSK Cidlina Nový Bydžov   7:0

Branky:
3x Roman Kafka, Radek Tyl,
Adam Brambora, Aleš Langr, Jarda Mašinda.

Do prvního přípravného zápasu jsme vstoupili s optimismem a vírou, že zkušenost našich hráčů bude vyrovnaným soupeřem, mládí našich protihráčů. Zápas tentokrát řídil "trenér" Olda Bíža, který se rozhodl dát šanci každému, aby mohl ukázat, co v něm je.

První poločas se odehrál ve svižném tempu, kde hra nahoru a dolu vytvářela celkem pěknou podívanou. Šance na obou stranách (u nás například břevno Radka Libánského z malého vápna) a předvedená hra, daly tušit napínavý druhý poločas. Po krátkém "osvěžení" (venku byly 2 °C) začal druhý poločas, jehož průběh asi nikdo neočekával. Musím přiznat, že hlavně já. Než jsem si došel pro čaj, vedli jsme 2:0 a Radek Tyl pěkným padáčkem dával třetí gól. Ty předchozí dávali Adam Brambora a Roman Kafka. To soupeře zlomilo a hra byla až na pár výjimek v naší režii. Krásný gól dal Aleš Langr, který střelou z dobrý 25 metrů překonal brankáře. Jarda Mašinda se zase hezky trefil z boku. Vše završil svým hattrickem Roman Kafka.

Výhra 7:0 je dobrým vstupem do zimní přípravy, ke které se kluci postavili čelem. A to i přes nabitý osobní a profesní život. Najdou si prostě čas běhat venku na mraze nebo se potit na spinningu.