11. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B
Sokol Křečkov A vs. SKMK B-mužstvo   1:1
Branka: Ruda Libánský

Hodnocení utkání od Tomáše Vízka:
Jedno z nejhorších utkání, které jsem měl možnost sledovat z lavičky. Opět jsme na malém soupeřově hřišti zahráli špatně, chce se mi napsat až tragicky. Po prvním poločase (který se hrál od vápna k vápnu), byla polovina hráčů SKMK B-mužstva z výkonnostních důvodů na vystřídání.

Úvod druhé půle se nám podařil korunovat pohlednou brankou Rudy Libánského a to nás ukolébalo. Špatný výkon celého mužstva korunoval z prvního doteku Lukáš Doležal, když dal hlavou "vlastence". No nic, nebudu to moc rozebírat. Hráči mají celý týden na to, aby se jim povedlo poslední podzimní domácí utkání a sami si dokázali, že nezapomněli hrát svůj tak oblíbený fotbal.

Derby jsme zvládli.
Na mistrovský zápas 11. kola okresního přeboru, přijeli naši sousedé z Běrunic. Sestavu, která byla opět ovlivněna nemocemi a úrazy, doplnili Láďa Krejčí, Lukáš Pospíšil, Adam Brambora a Luboš Mojžíš.

Po úvodním hvizdu naši kluci zahájili tlak a první šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Bohužel se opět projevila naše (jak říká Šárka) "neplodnost útoku" a jen za první poločas jsme neproměnili pět tutovek. Naštěstí tuto bilanci vylepšil Roman Kafka, který krásnou střelou z dálky překonal brankáře hostí. Tvrdohlavost a tah na branku Dana Sedláčka nám zase přinesla výhodu ve formě pokutového kopu. Toho se ujal Aleš Langr, který zvýšil skóre na 2:0.

Po změně stran naše převaha pokračovala a opět jsme měli jednu šanci za druhou. Korunu "neplodnosti“ nasadil Míra Velenský, který sám "tancoval“ asi deset vteřin před hostujícím brankářem a gól nedal! Uklidnění přinesl až Tomáš Novák, který zvýšil naše vedení na 3:0. Soupeř už jen korigoval výsledek na 3:1 z pokutového kopu.

Chtěl bych zde poděkovat Lukášovi, Adamovi, Láďovi a Lubošovi, kteří nám dopomohli ke třem bodům do tabulky. Dík patří také těm nemnohým trénujícím (pokud tedy nějaký trénink vůbec je!). Zápas jsme zvládli, tři body jsou doma a když se vyřeší produktivita útoku nevidím důvod neporazit nováčka a štiku soutěže TJ Sokol Všejany.