4. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B
SK Sokoleč B vs. SKMK B-mužstvo   0:4
Branky: 2x Ruda Libánský,
Matěj Šimon, Petr Vigh

Hodnocení utkání od Tomáše Vízka:
Zcela zasloužené vítězství královéměsteckého B-mužstva na hřišti nevyzpytatelného soupeře. Tentokrát k utkání nastoupili na obou stranách jen hráči B-mužstev. Proto jsme rádi za náš jednoznačný úspěch, o kterém rozhodla 30. až 44. minuta utkání. Dali jsme tři branky a tím prakticky rozhodli zápas v náš prospěch. Druhý poločas jsme dohráli jen z povinnosti. Opět jsme si ale ověřili, že máme ve hře dopředu stále mnoho nedostatků. Utkání jsme zakončili s útokem Vigh - Štok, kdy věkový rozdíl mezi hráči je 26 let.

Hodnocení utkání od Antonína Píši:
Naši dorostenci mají za sebou další utkání na hřišti FK Bohemia Poděbrady, kde jsme prohráli 4:0.

Na zápas jsme odjeli s jedenácti hráči. Hráčská základna je dostatečná, ale kádr byl oslaben díky zraněním a nemocem. I díky těmto skutečnostem hraje naše stabilní mladé jádro každý zápas s obrovským nasazením a vypětím všech svých sil.
Utkání se zpočátku nevyvíjelo nějak špatně, ale bohužel naše dvě obrovské chyby v obraně a následně dva přímé kopy, nás zlomili na tolik, že jsme na to nedokázali odpovědět. I když na chlapcích bylo vidět, že by s výsledkem rádi něco udělali. Poločas skončil 2:0 pro domácí.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, vyvarovat se chyb a s cílem vstřelit i nějaký gól. Měli jsme pár pěkných akcí, kterým by branka slušela, ale domácí brankař byl proti. Naopak to byli opět domácí, kteří nás potrestali dalšími dvěma brankami. Utkání jsme si pokazili sami, díky vlastním chybám a nezkušeností v určitých situacích.
Děkuji všem hráčům, kteří nepodceňují přípravu ani zápasy. To, že v neděli nevzdali zápas proti Poděbradům, ukázalo velikou bojovnost týmu. Chybělo nám jen trochu štěstí. Budeme se teď snažit co nejlépe se připravit na další zápas, který odehrajeme na domácí půdě proti AFK Milovice. Hlavy vzhůru kluci, takový je fotbal.

4. kolo - Postřižinského přeboru mužů Nymburk
SKMK A-mužstvo vs. TJ Pátek A   4:2
Branky: 2x Lukáš Němec,
Aleš Langr, Petr Pařízek (PK)

Hodnocení utkání od Oldy Bíži:
Bojovné, dramatické, pohledné a se skvělou diváckou kulisou. Takové ve stručnosti bylo očekávané utkání našeho A-mužstva s jedním z adeptů na postup - mužstvem TJ
 Pátek. Rychlá kombinační hra, při které působil náš soupeř poněkud statickým dojmem, nám přinesla zasloužené poločasové vedení o tři branky. Zvláště třetí branka byla čítankovou ukázkou perfektního využití přečíslení obrany soupeře při rychlém protiútoku. Ve druhé půli si domácí diváci na vlastní oči mohli prohlédnout, co znamená popis "individuální chyby v obraně". Pokutový kop a zaváhání v rozehrávce, které znamenalo snížení na rozdíl jediné branky. Všem věrným se zvýšila tepová frekvence o desítky úderů za minutu. Naštěstí se naši kluci dokázali zkoncentrovat a z nařízené penalty odskočit na dvoubrankový rozdíl, který vydržel až do konce.