25. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B
TJ Sokol Sloveč vs. SKMK B-mužstvo   3:4
Branky: 3x Adam Brambora, Martin Hnojil

Sestava:
Šádek, Albrecht, Hradečný M., Hornof, Malina, Hnojil (Smutný 66'), Sýkora, Libánský Radek, Janouch, Brambora, Libánský Ruda.

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
Průměrný zápas probíhal v prvním poločase vyrovnaně, kde jsme vždy vedli a soupeř po našich hrubých chybách srovnal. Druhý poločas nás soupeř již přehrával, ale do vedení jsme šli opět my. Ke konci zápasu se opět stav srovnal na 3:3. Nakonec však, díky třetímu gólu Adama Brambory, jsme si odvezli 3 body. Chtěl bych vyzdvihnout výkon útočníka Adama Brambory, který svým pohybem, rychlostí a chytrostí vstřelil soupeři tři branky a byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti.

Sestava:
Matěj Fiala, Jakub Hornof (49' Jan Šorm), Lukáš Dufek, Petr Tyl, Jan Holý, Pavel Kopecký (75' Martin Vaníček), Jan Svěcený, František Souček, Martin Hnojil, Jaroslav Dufek, Matěj Kršňák (23' Petr Novák)

ŽK:
35' Martin Hnojil

Hodnocení utkání od Antonína Píši:
Jeli jsme na hřiště čtvrtého celku tabulky - FC Velim, kde jsme sehráli předposlední utkání jarní části sezóny. Soupiska domácích byla našlapaná ročníkem, který po této sezoně končí, tak že jsme předpokládali, že to bude těžký soupeř. V prvních dvaceti minutách nás soupeř přehrával kombinačním fotbalem. Pak jsme se vzpamatovali, dokázali jsme hrát fotbal a bylo se na co koukat. Už to vypadalo, že poločas skončí bez branek, ale bohužel zaváhání obrany bylo potrestáno. Poločas tedy 1-0, i když jsme během patnácti minut mohli dostat šest branek. I tak to byl pro nás velký úspěch v prvním poločase. Druhý poločas byl už skoro celý v režii domácích. My jsme měli zranění a byli nuceni střídat a přehazovat hráče. Konečný stav 5-0 není žádná ostuda pro hráče SK Městec Králové, neboť náš tým je nejmladší a hrát proti celku, který nenechal nic náhodě a poslal proti nám kompletní sestavu (dá se říci chlapů), jsme bojovali a nechali na hřišti veškeré síly. Nejlepším hráčem byl brankář Matěj Fiala, který v některých situacích dokázal i nemožné a odvedl svojí práci na jedničku.

25. kolo - Postřižinského přeboru mužů Nymburk
SKMK A-mužstvo vs. TJ Sokol Všejany   2:5

Branky: Martin Křovina (PK), Radek Libánský

Sestava:
Šádek, Němec, Vlach, Langr, Novák (43' Poděbradský), Křovina, Novotný (52' Hradečný Z.), Kafka, Sabó (46' Tyl R.), Krejčí (65' Libánský), Mašinda.

ŽK:
Langr, Němec

Hodnocení utkání od Jardy Pařízka:
Jeden z nejhorších zápasů, který jsme odehráli za poslední dobu. Začátek zápasu jsme prospali, čehož soupeř využil a už od čtvrté minuty vedl. Naše pokusy odpovědět byly jalové a do kabin jsme šli za stavu 0:3. Druhý poločas jsme začali dobře a po faulu ve vápně jsme snížili z PK na 1:3. Následně ale soupeř potrestal naší chybu a zvýšil na 1:4. Poté jsme odpadli a zabrali až ke konci zápasu, kdy se nám povedlo korigovat výsledek na konečných 2:5. Gratulace soupeři, který byl lepší jak herně, tak fyzicky. Na závěr jedna zajímavost. Tři body si od nás odvezla naposledy Vykáň, 26. 5. 2013.

Pondělí 8. 6. 2015
18. kolo - Okresní soutěže starších přípravek, skupiny B
SKMK Přípravka vs. TJ Pátek   14:4

Branky: 4x Daniel Malina, 5x Martin Malina, 2x Štěpán Lojka, Anna Ryglová, Matěj Martínek, Tomáš Hotovec