Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. týden - 2015

Sobota 30. 5. 2015
24. kolo - I. A třídy staršího dorostu, skupiny C
SKMK Dorost vs. Sokol Jestřabí Lhota   3:0
Branky: 2x Jaroslav Dufek, Matěj Kršňák

Sestava:
Matěj Fiala, Jakub Hornof, Lukáš Dufek, Petr Tyl, Jan Holý, Pavel Kopecký, František Souček, Jan Svěcený, Martin Hnojil, Matěj Kršňák, Jan Vaněček (65' Jaroslav Dufek).

ŽK:
34' Jan Holý

Hodnocení utkání od Antonína Píši:
Klidná a pohodová nálada v kabině v tomto složení. K tomu pár rychlých rad od trenérů a jde se. Opět v sestavě byli dva brankáři a na střídačku byl dodatečně povolán zraněný Jaroslav Dufek. Z devadesáti osmi procent jsme byli lepším týmem a byla jen škoda, že jsme naše šance nedokázali dotáhnout až do konce a vstřelit branku.
Druhý poločas byl hektický a hosté to špatně snášeli i se svým vedením. Konec tohoto utkání byl v režii královéměstecké mládeže, která se do soupeře přímo zakousla a v rozmezí osmi minut, mu nadělila tři krásné branky. Chtěl bych podotknout, že v 65' nastoupil Jaroslav Dufek, vstřelil dvě branky a na jednu přihrál. I přes zranění, kterého trápí delší dobu, nakonec pro tým nastoupil a zvítězil!
Za tento zápas je nutno podotknou, že to nebylo o jednotlivcích ale o týmu, a tak celý tým zaslouží obrovskou pochvalu. To vzkazuje hrstka diváků, která se přišla na zápas podívat a my jim za to děkujeme.
I já bych chtěl, tak jako pokaždé, poděkovat celému týmu a nejen za tento zápas, ale za celou jarní část. Kluci jsou bojovní a hlavně jsou parta, která chce a hraje. Je jim jedno, jestli jsou první nebo poslední tým skupiny, prostě hrají fotbal. Děkuji všem.

 

Sobota 30. 5. 2015
24. kolo - Postřižinského přeboru mužů Nymburk
TJ Sokol Běrunice A VS. SKMK A-mužstvo   1:5

Branky: Jarda Mašinda, 2x Aleš Sabo, 2x Petr Novotný

Sestava:
Šádek, Němec, Vlach, Langr (46' Poděbradský), Novák, Křovina, Novotný, Kafka, Sabo, Krejčí, Mašinda.

ŽK:
Mašinda, Sabo, Poděbradský.

Hodnocení utkání od Jardy Pařízka:
Kdo viděl tento zápas, musí uznat, že oproti minulému, přišlo velké zlepšení. Krom deseti minut na začátku druhého poločasu jsme byli jasně lepším týmem. Soupeř krom dvou střel a gólu nic nepředvedl. Kazem zápasu bylo zranění Aleše Langra, pro kterého si musela přijet záchranná služba. Zasloužené tři body, na kterých se podílel celý tým jako celek. Děkuji všem hráčům kteří přišli podpořit A-mužstvo, byť někteří seděli jen na lavičce a Alešovi přeji brzké uzdravení.

 

Neděle 31. 5. 2015
13. kolo - Okresního poháru 7+1, skupiny B
SKMK Žáci vs. FK Dymokury   3:1
Branky: Patrik Šoufek, 2x Ondra Souček

 

Neděle 31. 5. 2015
24. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B
SKMK B-mužstvo vs. Sokol Křečkov A   4:2
Branky: Ruda Libánský (PK), 3x Pavel Míča

Sestava:
Mojžíš, Hnojil, Hradečný Zdeněk, Rybář, Vlach (Doležal 72'), Sýkora (Malina 46'), Libánský Ruda, Hejduk, Souček, Míča, Brambora.

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
Od začátku tohoto utkání jsme měli vše pod kontrolou a vstřelili do 22. minuty tři branky. Hosté měli více ze hry, ale jejich hra nebyla nebezpečná a vlastně se první poločas k ničemu nedostali. Druhý poločas jsme začali opět dobře, ale dvě šance jsme nedokázali proměnit. Hosté začali zlobit a díky naší nepozornosti snížili na rozdíl jediné branky.V posledních dvou minutách utkání rozhodl o naší výhře třetí brankou Pavel Míča.

 

Pondělí 1. 6. 2015
17. kolo - Okresní soutěže starších přípravek, skupiny B
FK Loučeň vs. SKMK Přípravka   2:4
Branky: Daniel Malina, 3x Štěpán Lojka