11. kolo - Okresního poháru 7+1, skupiny B

22. kolo - I. A třídy staršího dorostu, skupiny C
SKMK Dorost vs. SK Union Čelákovice   0:3

Fiala Matěj, Hnojil Martin, Tyl Petr, Lukáš Dufek (62' Šorm Jan), Vaníček Martin (45' Holý Jan), Kopecký Pavel, Hornof Jakub, Souček František, Dufek Jaroslav, Kršňák Matěj, Novák Petr.

ŽK: 33' Tyl Petr, 33' Dufek Lukáš
Poločas: 0-1, konec 0-3, vlastní - Tyl Petr

Hodnocení od Antonína Píši:
Hráli jsme s druhým týmem ze skupiny - SK Union Čelákovice. Kdybychom byli v první půli důslednější a vstřelili tři branky, mohlo být vše jinak. Ale na kdyby se nehraje a tak jsme prohráli 3-0. Je to důsledek toho, že je to mladý nesehraný tým. Díky pravidlům vedení SK Městec Králové, které tu nastolili, jsme hráli jako vždy s několika žáky v sestavě.

22. kolo - Postřižinského přeboru mužů Nymburk
FK Kovanice A vs. SKMK A-mužstvo   1:2

Branky: Jarda Mašinda 20', Petr Novotný 38'

Sestava:
Šádek, Novotný, Langr, Němec, Novák (78' Hornof), Libánský Radek (67' Vlach), Křovina, Tyl, Sedláček, Mašinda, Kafka.

Neděle 17. 5. 2015
22. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B
SKMK B-mužstvo vs. TJ Sokol Seletice   2:1
Branky: Martin Hradečný (59'), Petr Vigh (61')

Sestava:
Šádek, Hnojil, Hradečný M., Rybář, Vlach, Dufek (Smutný 64'), Souček, Libánský Ruda, Míča, Votava (Malina 44'), Vigh.

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
Zápas začal v poklidném tempu, kde jsme si vytvořili za první poločas tři gólové šance, ale opět bez efektu. Asi dvě minuty před koncem poločasu se zranil útočník Votava a byli jsme nuceni střídat. Protože byl na lavičce jen obránce Honza Malina, museli jsme zamíchat se složením mužstva. Do druhé poloviny jsme nastoupili s Pavlem Míčou v útoku a Honzou Malinou na levé záloze. Zásluhou důrazné hry útočníka Petra Vigha jsme se ujali vedení 2:0. První branku vsítil Martin Hradečný z pokutového kopu za faul na Vigha a druhou vsítil již Petr Vigh sám.V 82. minutě hosté zkorigovali na 2:1, ale vítězství se nám podařilo udržet.