SKMK mladší přípravka vs. SK Sokol Opočnice   5:3
Branky: 3x Ondra Čipera, Kuba Řehák, David Štoček

21. kolo - Okresní soutěže III. třídy, skupiny B

Ondra Votava (19'), František Souček (30', 38', 75'), Petr Vigh (61'), Jan Albrecht (77').

Šádek, Albrecht, Hradečný M., Vlach, Malina (Novotný 61'), Souček, Sýkora, Hejduk, Smutný, Vigh, Votava.

ŽK:
Ondra Votava (11'), Petr Novotný (81').

Hodnocení utkání od Petra Zvěřiny:
Zápas se první poločas vyvíjel klidně a to vítězstvím našeho mužstva 3:2. V druhém poločasu jsme ještě přidali a vytvořili si spousty šancí, které jsme proměnili ve vedení 6:2. V posledních deseti minutách se domácím podařilo vstřelit 2 branky a ustanovit výsledek na konečných 6:4 pro SKMK B-mužstvo. První branka padla po nepochopitelném výroku rozhodčího z trestného kopu a druhá po nedorozumění našeho brankáře s obráncem. Nejlepší hráčem SKMK byl dorostenec František Souček, který vstřelil 3 branky !!!

Neděle 10. 5. 2015
20. kolo - Okresního poháru 7+1, skupiny B
SK Velenice vs. SKMK Žáci   1:3
Branky: Ondra Souček, Vojta Rygl, Aleš Němec

21. kolo - I. A třídy staršího dorostu, skupiny C
TJ Libice nad Cidlinou vs. SKMK Dorost   3:6
Branky: Jakub Hornof, Lukáš Němec, Jan Svěcený (PK), 2x Matěj Kršňák, Petr Novák

Sestava:
Matěj Kršňák, Jakub Hornof, Pavel Kopecký (Jan Holý 75'), Jan Svěcený, Lukáš Němec (Petr Novák 48'), Petr Tyl (Jan Šorm 80'), Martin Vaníček, František Souček, Lukáš Dufek, Martin Hnojil, Matěj Fiala.

Hodnocení utkání od Antonína Píši:
Potkaly se dva týmy z dolní části tabulky. Naše hra byla od prvních vteřinek příšerná!! Byli jsme hned na začátku utkání donuceni několikrát přeskupit sestavu. Hráči jako kdyby ani nechtěli hrát. Plno chyb, žádné přihrávky, žádné akce - prostě bída. Do druhého poločasu jsme museli zase zamíchat sestavou a v průběhu hry střídat. Hra se zlepšila a díky bojovnosti jsme si přivezli tři body. Zásluhu na vítězství mají samozřejmě všichni a hlavně za to, že začali fungovat jako tým. Nováček v sestavě - Petr Novák si odbyl premiéru v zápase a odměnil se tím, že vstřelil po krásné bojovné akci svůj premiérový gól. I když je potřeba zapracovat na chybách, kterých jsme se dnes dopouštěli tak i přesto děkuji všem za odvedenou práci.

21. kolo - Postřižinského přeboru mužů Nymburk
SKMK A-mužstvo vs. Sokol Kostomlaty nad Labem   0:0

Sestava:
Šádek, Langr, Novotný, Vlach, Novák (80' Hradečný), Křovina, Tyl, Kafka, Sabo (25' Hornof), Krejčí (75' Němec), Mašinda.

ŽK:
75' Němec, 82' Hornof

Hodnocení utkání od Jardy Pařízka:
Podprůměrné utkání, které se nemohlo nikomu líbit.

Pondělí 11. 5. 2015
14. kolo - Okresní soutěže starších přípravek, skupiny B
SK Slovan Poděbrady vs. SKMK Přípravka   3:6
Branky: Martin Malina, Matěj Martínek, Matěj Valášek, Štěpán Lojka, 2x Daniel Malina.