Mistrovské utkání - Stadion SK Městec Králové
SKMK Dorost vs. AFK Milovice   1:0
Branka: Kuba Čížek

Fotky z utkání jsou tady ...

Hodnocení utkání od Honzy Kosyty:
Po neúspěšné zimní sezóně jsme odehráli první jarní mistrovské utkání. I když jsem vyhráli 1:0, do zápasu lépe vstoupily Milovice. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Vytvořili jsme si několik šancí, které jsme ale neproměňovali. Až v 87. minutě se trefil Kuba Čížek. Kluci nehráli špatně, ale jsou věci, které je nutno zlepšit. Tímto bych chtěl všem hráčům poděkovat za bojovný výkon a hlavně za vítězství, ve které málo kdo věřil.

Mistrovské utkání - hřiště Opočnice
14. kolo Okresní soutěže III. třídy, sk. B
SK Sokol Opočnice vs. SKMK B-mužstvo  0:1
Branka: Ruda Libánský

Fotky z utkání najdete tady ...

Hodnocení utkání od Tomáše Vízka:
V prvním jarím utkání jsme se střetli s domácími borci o první místo v tabulce. Utkání bylo bojovné a tvrdé, především ze strany domácích. O našem vítězství rozhodla jedna dobře kopnutá standardní situace, po níž uklidil míč do branky Ruda "Nani" Libánský. V utkání měla obě mužstva ještě několik šancí. Na skóre se už ale nic neměnilo a náš brankář si mohl upevnit své sebevědomí. Díky bojovnosti, kterou někteří naši hráči použili místo fyzičky, jsme do jarních bojů vstoupili úspěšně.