SKMK "Žáci" - Všechlapy

Žáci:

SK Městec Králové  - Všechlapy  8:4 (3:2)

Branky: Martin Hirsch 3, Martin Vaníček 3, Alan Albrecht, Martin Hnojil

První šanci v utkání jsme měli ve 4. minutě. V 7. minutě vypálil pěknou střelu na soupeřovu branku Hirsch, ale bohužel mimo. Minutu na to jsme inkasovali branku, 0:1. Soupeř byl v této fázi zápasu evidentně rychlejší. To se změnilo v 17. minutě, kdy po přihrávce z pravé strany skóroval Vaníček a vyrovnal tak stav na 1:1. Naše hra se zlepšila a po centru zleva nás ve 21. minutě poslal do vedení 2:1 Hirsch. Začali jsme velmi dobře kombinovat a tlačit se před soupeřovu branku. To se vyplatilo a ve 23. minutě opět po útoku z pravé strany zvýšil naše vedení Vaníček na 3:1.

Vedli jsme o dvě branky a naše hra začala být vlažnější, hlavně v obraně. Soupeř toho využil a ve 28. minutě vypálil tvrdou střelu, která sice mířila do tyče, ale odražený míč hostující útočník v pohodě dorazil do naší branky, 3:2. Minutu na to měl soupeř další "tutovou" šanci, ale náš obránce vyrážel střelu na poslední chvíli z brankové čáry. Do konce poločasu soupeř neustále hrozil velice nebezpečnými brejky.

Do druhé půlky zápasu jsme vstoupili výborně, protože ani ne po minutě skóroval Vaníček opět po pěkné přihrávce zprava, 4:2. Naši kluci začali být aktivnější, poctivě běhali a svoji snahu zužitkovali v 5. minutě druhé půle. Hnojil zvyšoval naše vedení na 5:2. Následně měl hned dvě pěkné šance Hirsch, ale obě skončily mimo soupeřovu branku. Ve 43. minutě zahrozil pěknou střelou soupeř, ale náš gólman byl na svém místě a výborným zásahem své mužstvo podržel.

Ve 45. minutě jsme si vypracovali pěkný útok z pravé strany, ale bohužel jsme netrefili odkrytou soupeřovu branku. Ve 47. minutě jsme nastřelili tyčku. V 50. minutě soupeř znovu ožil a zlepšil svoji hru. V 55. minutě opět zazářil náš gólman, který zlikvidoval soupeřovu tvrdou střelu. V 59. minutě soupeř využil zaváhání naší obrany a vstřelenou brankou snížil na 5:3. Na hřiště trenér poslal tři čerstvé hráče a naše hra se opět zlepšila.

V 60. minutě dorážel do soupeřovy branky odražený míč Alan Albrecht, 6:3. Po rozehrání z půlky hřiště jsme založili další útok zprava a ještě v téže minutě zvýšili na 7:3 (Hirsch). V 63. minutě unikl hostující útočník po levé straně hřiště a pěknou střelou korigoval výsledek na 7:4. Minutu na to se blýsknul Alan Albrecht, který svojí velice důslednou hrou vyškolil dva hostující obránce a přihrál před branku. Dorážka ale směřovala mimo. V 67. minutě jsme založili velice nebezpečný útok. Následnou střelu Martina Hirshe hostující brankář neudržel a naši kluci už vedli 8:4. Zbytek zápasu jsme již kontrolovali.