Bohemia PDY "B" - SKMK "A"

"A" mužstvo

Bohemia Poděbrady "B"  -  SK Městec Králové  1:4 (0:1)

Branky: 2x Lukáš Kubelka, Jirka Štok, Roman Kafka

Pod vedením staronového trenéra jsme v neděli zavítali na hřiště rezervy Bohemia Poděbrady. Začátek zápasu byl plný nepřesností obou týmů. V desáté minutě byl v samostatném úniku zezadu faulován Novotný. Rozhodčí tento zákrok ocenil jen žlutou kartou. Z následného přímého kopu trefil Kubelka jen hradbu domácích hráčů. Začínali jsme být velmi aktivní a tvořit hru. V 18. minutě se opřel do balónu Kafka, ale jeho ránu zastavila tyč domácí svatyně. Na branku domácích se valil jeden útok za druhým, ale koncovka byla žalostná. Trpělivost a snaha o vstřelení branky se však vyplatila. Ve 43. minutě zastavili domácí náš útok jen za cenu faulu a rozhodčí nařídil pokutový kop. Zodpovědnost na sebe vzal Lukáš Kubelka a proměnil. Poločas jsme tak vyhráli 0:1.

Začal druhý poločas a fanoušci s napětím očekávali co Městec předvede. Poslední tři zápasy jsme totiž vždy ve druhém poločase přestali být aktivní a vyhrané zápasy ztratili. Jirka Štok byl však proti a ve 47. minutě zvýšil na 0:2. Pak však přišla opět dvacetiminutovka, kdy jsme pustili domácí do hry a  přestali běhat. Domácí toho využili a snížili (1:2). Trenér ovšem zareagoval a poslal na hřiště čerstvou krev a změnil rozestavení. Obraz hry se rázem změnil a byli jsme to opět my, kdo začal tvořit hru. V 82. minutě ze standartní situace zvýšil Roman Kafka již na 1:3. Chvíli na to domácím odstoupil pro zranění jeden hráč a dohrávali v deseti, protože neměli na střídání žádného hráče. V posledních vteřinách zápasu potrestal již zcela rezignující domácí hráče svým druhým gólem v zápase Lukáš Kubelka a definitivně tak uzavřel skóre na konečných 1:4. Teď už zbývá jen potvrdit 3 body domácím vítězstvím za týden proti Kostelní Lhotě.