SKMK "Dorost" - TJ Křinec

Dorost:

SK Městec Králové - TJ Křinec  12:1

Branky: Dufek 3, Douša 2, Tůma 2, Sobota 2, Novotný 2, Šterba

V sobotní dopoledni si naši dorostenci otevřeli střelnici. Ve druhé minutě Štok trefil břevno. V deváté minutě vychytal Doušu hostující gólman. V 15. minutě přišel nádherný okamžik - Šterba z 25 metrů přeloboval brankáře a otevřel skóre. Pak to šlo velmi rychle. 17. minuta Sobota - 2:0, 20. minuta Douša - 3:0. Ranou k tyči zvýšil na 4:0 Novotný. Pak ještě skórovali Sobota a Douša a uzavřeli tak první poločas.

Na začátku druhého poločasu hosté vstřelili z ojedinělé akce svoji první a zároveň poslední branku v tomto utkání. Pak už jen sledovali představení našich hráčů. V rozmezí tří minut se trefil Dufek a zvýšil na 8:1. V 68. minutě Novotný z rohového kopu zvýšil na 9:1. Pak přidali branky Tůma, Dufek a znovu Tůma. Dali tak podobu konečnému výsledku, který byl odměněn mohutným potleskem fanoušků.