SKMK "Dorost" - Sokol Kounice

Dorost:

SK Městec Králové - Sokol Kounice   5:1

Branky: Douša, Tyl, Myška, Novotný, Rybář

Na trávníku zmáčeném nočním deštěm naši dorostenci nastoupili proti třetímu celku tabulky s jednoznačným úkolem zvítězit. Prvních deset minut se oba týmy oťukávali. Postupem času naši chlapci stále více hýřili aktivitou a hnali se do útoku. Jejich snaha byla oceněna vedoucím gólem, který vsítil v 19. minutě Douša. Od této chvíle jsme byli jasně lepší a ve všech směrech svého soupeře přehrávali. Ve 40. minutě nádhernou střelou z 25 metrů rozvlnil sít Tyl a bylo to 2:0. Stejným výsledkem skončil i první poločas.

Druhý poločas se hrál pod naší taktovkou. V 52. minutě zvýšil na 3:0 Myška. V 57. minutě zahrozili hosté, když z přímého kopu trefili břevno naší branky. V 60. minutě zvýšil z penalty Novotný na 4:0. V 64. minutě Rybář skóroval na 5:0. Uspokojeni vedením jsme trošku polevili, čehož hosté v 82. minutě využili alespoň ke snížení. Po skvělém výkonu jsme zaslouženě zvítězili a upevnili si tak vedení v tabulce. Kaňkou na celém zápasu byl velmi rozpačitý výkon rozhodčího, který kupil chyby na obou stranách.