SKMK "A" - SK Třebovle

A mužstvo:

SK Městec Králové  -  SK Třebovle  1:4

Branka: Votava

Utkání o zachování naděje na záchranu jsme začali velmi aktivně a vysunutým presinkem jsme Třebovli nepustili vůbec do hry. Během prvního poločasu jsme zahrávali několik rohových kopů a měli několik vyložených šancí. Bohužel jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku. Poločas tak skončil 0:0.

V druhém poločase byl průběh  hry stále stejný. V 55. minutě se však potvrdilo staré známé - NEDÁŠ DOSTANEŠ. Po tomto inkasovaném gólu jsme ještě více otevřeli hru a bohužel v 59. minutě inkasovali podruhé. Třebovle tak hrála naprosto v pohodě a spoléhala na brejkové situace. Jedna z nich se jim povedla v 65. minutě a zvýšili na 3:0. My jsme v obrovské snaze něco s výsledkem udělat, alespoň snížili Votavou v 70. minutě na 3:1. Pak už to byla z naší strany jen obrovská křeč. V 83. minutě Třebovle vstřelila branku na 4:1 a definitivně tak ukončila naší snahu vývoj utkání zvrátit.

Obrovské poděkování zaslouží fanoušci, kteří i za nepříznivého stavu neúnavně hnali náš tým vpřed. Bohužel záchrana v 1.B třídě už je v nedohlednu a musel by se stát zázrak, abychom to dokázali.