SK Kostelní Lhota - SKMK "Dorost"

Dorost:

SK Kostelní Lhota - SK Městec Králové  0:8

Branky: Štok 2, Tyl 2, Novotný, Míča, Pospíšil, Douša

Naši dorostenci sehráli v sobotu další utkání na hřišti předposledního celku tabulky. Domácí tým nastoupil k utkání jen s devíti hráči. Když se po deseti minutách zranil další domácí hráč a musel z utkání odstoupit, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Kdo čekal brankostroj našich hráčů, velice se mýlil. Soupeře jsme sice nepustili ani jednou na vlastní polovinu, a vstřelili ve 20. minutě branku, ale to bylo vše. Od této chvíle jsme začali zahazovat jednu šanci za druhou a utkání tak proměnili v obrovské trápení. Poločas tak skončil pouhých 1:0 pro nás.

Druhý poločas jsme opět zahazovali i ty největší gólové šance. Od 70. minuty však soupeř už nevydržel vzdorovat našemu tlaku a postupně inkasoval sedm branek. Z naší strany to však bylo velmi nepovedené utkání.