FK Litol - SKMK "Dorost"

Dorost:

FK Litol - SK Městec Králové  4:3

Branky: Rybář, Tyl, Štok

V úterý 8. května jsme sehráli fotbalovou bitvu o první místo v tabulce. Domácí začali velmi ofenzivně a ve 12. minutě šli do vedení. Výbornými zákroky v brance nás držel Pavel Míča. Ve 22. minutě jsme dokázali z jedné mála šancí v prvním poločase vyrovnat. Domácí nás přehrávali ve všech směrech a nenechali nás ani chvilku vydechnout. Ve 31. minutě útočník Litole přeloboval našeho gólmana, ale z brankové čáry vykopával Štok. Ve 36. minutě Litol zvyšuje na 2:1. Ve 40. minutě po standartní situaci zvýšili domácí už na 3:1 a vypadalo to na pěkný příděl.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s obměněnou sestavou. 48. minuta a domácí zvyšují na 4:1. My jsme se však nevzdali a bojovali. V 62. minutě snížil na 4:2 a domácí znervózněli. Stále více jsme se tlačili do útoku a byli lepším týmem. V 89. minutě Štok snižuje na 4:3. Domácí brání těsný náskok jen za cenu hrubých faulů. Už v nastaveném čase dostal Myška červenou kartu za oplácení a byl vyloučen. V deseti jsme tak už nedokázali vyrovnat a prohráli.