FC Tuchoraz - SKMK "A"

A mužstvo:

FC Tuchoraz - SK Městec Králové  5:3

Branky: Hradečný, Novotný, Křovina

Na dešti zkrápěném a nerovném hřišti v Tuchorazi jsme v 10. minutě inkasovali první branku, kterou domácí vstřelili z ofsajdu. Domácí pokračovali v náporu. V 15. minutě nás od další branky zachránil Mojžíš, který vyrazil bombu domácího hráče. Ve 25. minutě se domácí trefili podruhé a bylo to 2:0. My jsme se však nevzdali a ve 27. minutě snížili gólem Hradečného. Ve 31. minutě po nádherném centru Pařízka vyrovnává Novotný na 2:2. O šest minut později trestá domácí hráče Křovina a dostává nás do vedení 2:3. Domácím se však z vydatným přispěním rozhodčích (opět z ofsajdu) podařilo v poslední minutě prvního poločasu vyrovnat. Do kabin se tak šlo za stavu 3:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním získat své premiérové body na hřišti soupeře. Domácí byli naprosto neškodní a tak opět museli přispěchat na pomoc páni rozhodčí. Nás už nepustili vůbec k ničemu a vše obraceli ve prospěch domácích. Tuchoraz tak vstřelila ještě dvě branky a udělala krásnou komedii, která nemá s fotbalem nic společného. My si však zasloužíme obrovské díky, že jsme dokázali důstojně dohrát tuto frašku.