Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na stránkách SK Městec Králové, z. s

Fotografie
z MAŠKARNÍ MERENDY 2017
a DĚTSKÉHO REJE MASEK 2017

Aktuální informace z oddílu kopané

18. kolo
Sobota 25. 3. 2017
Výkop v 10:15 hodin
- hřiště Čelákovice
 

 

SK Union Čelákovice
web_celakovice.png
--
SKMK Dorost
web_skmk_dorost.png
--

 

 

 

 

 

 

14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště Křečkov
 

 

Křečkov A
web_kreckov.png
--
SKMK B-mužstvo
web_skmk.png
--

 

 

 

 

 

 

14. kolo
Neděle 26. 3. 2017
Výkop v 15:00 hodin
- hřiště SKMK
Branky:

 

SKMK A-mužstvo
web_skmk.png
--
Přerov nad Labem
Přerov nad Labem
--

 

 

 

 

 

 

Hodnocení A-mužstva od Jardy Pařízka (podzim 2016)

Zápis z Výroční členské schůze fotbalového oddílu SK Městec Králové

Oddíl kopané - plán zimní přípravy 2017 (A+B mužstvo)
+ hodnocení (články vpravo)
 

Sobota 14. ledna 14:00 hodin Běh Článek + foto
Úterý 17. ledna 18:00 hodin Běh  
Pátek 20. ledna 18:00 hodin Běh  
Sobota 21. ledna 14:00 hodin Běh  
Úterý 24. ledna 18:00 hodin Běh  
Pátek 27. ledna 18:00 hodin Běh  
Sobota 28. ledna 14:00 hodin Běh  
Úterý 31. ledna 18:00 hodin Běh  
Pátek 3. února 18:00 hodin Tělocvična - kondiční trénink  
Sobota 4. února 14:00 hodin Běh  
Úterý 7. února 18:00 hodin Běh  
Pátek 10. února 18:00 hodin Běh - od 18:30 hodin TRAMPOLÍNKY  
Sobota 11. února 10:00 hodin Přípravný zápas, UMT Chudonice
SKMK vs. Spartak Kosičky
Odjezd od HUP v 8:30 hodin
Článek + foto
Úterý 14. února 18:00 hodin Přípravný zápas, UMT Kobylice
SKMK vs. Slavoj Skřivany
Článek + foto
Pátek 17. února 18:00 hodin Tělocvična - kondiční trénink  
Neděle 19. února 13:30 hodin Přípravný zápas, UMT Chudonice
SKMK vs. Hořice
Článek
Úterý 21. února 18:00 hodin Běh  
Středa 22. února 17:00 hodin Odjezd na soustředěni - Rokytnice nad Jizerou  
Neděle 26. února 15:00 hodin Příjezd ze soustředění Článek + foto
Úterý 28. února 18:00 hodin Běh  
Pátek 3. března 18:00 hodin Tělocvična (kondiční trénink s Nikolou)  
Sobota 4. března 13:30 hodin Přípravný zápas, UMT Chudonice
SKMK vs. Hlušice
 
Úterý 7. března 18:00 hodin Běh  
Pátek 10. března 18:00 hodin Běh - od 18:30 hodin TRAMPOLÍNKY  
Sobota 11. března 14:00 hodin Přípravný zápas, hřiště Jestřabí Lhota
SKMK vs. Jestřabí Lhota
Článek
Sobota 11. března 18:45 hodin Přípravný zápas, UMT Chudonice
SKMK B-mužstvo vs. Třebeš
Článek
Úterý 14. března 18:00 hodin Tělocvična (kondiční trénink s Nikolou)  
Pátek 17. března 18:00 hodin Tréninkové hřiště SKMK  
Sobota 18. března 15:00 hodin Přípravný zápas, hřiště Lipník
SKMK vs. Kosořice
Článek
Neděle 19. března 14:00 hodin Přípravný zápas, hřiště Volárna
Volárna vs. SKMK B-mužstvo
 
Neděle 19. března 15:00 hodin Přípravný zápas, hřiště Velký Osek
Velký Osek vs. SKMK B-Žáci
Článek

Úterý

Pátek

21. března

24. března

18:00 hodin

18:00 hodin

Tréninkové hřiště SKMK

Tréninkové hřiště SKMK

 

 

 

 

 

 

 

mesto_partner_skmk_2.jpg

sponzor_smk_pojistovna_2.jpg

sponzor_galance2.jpg